Gorabet Canlı Tombala

Gorabet Canlı Tombala

Yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez oyunları arasında dikkat çeken tombala, Gorabet farkıyla tüm üyelere sunuluyor. Gorabet canlı tombala bölümü canlı bir şekilde tasarlanmıştır. Hesap açma ve yatırım sonrasında katılımı sağlamak son derece kolaydır. Merak edilen tüm bilgiler yazımızda.

Gorabet Canlı Tombala Kart Satın Alma

Gorabet canlı bingo, en bilinen ve aynı zamanda kuralları en kolay olan oyunların başında gelir. Buradan katılımı sağlayabilmek için ilk olarak bir kartın satın alınması gerekiyor. Bunu 5 karta kadar yapmak mümkündür. Gorabet canlı tombala kartlarının temel özellikleri bilinmelidir.

Bunun üzerinde üç satır bulunur. Her satırda ise birbirinden farklı olan 5 tane rakam vardır. Toplamda ise 15 tane sayı söz konusudur. Gorabet canlı tombala katılımını yapmış olan kişilerin, çekiliş sırasında bu rakamların tümünü tutturması oyunun temel amacı olarak ifade edilir.

Gorabet Canlı Tombala Kuralları

Gorabet tombala kuralları şöyledir;

  • Birden fazla kişinin katılımı ile oynanır ve canlı bir sistem üzerine oyun kuruludur.
  • Erişimin online şekilde yapılmasının ardından özel bir çekiliş gerçekleştirilir.
  • 90 tane rakam arasından rakamlar bakmadan, rastgele bir biçimde çekilmektedir.
  • Bunun ardından her giriş yapan ve tombala kartı bulunan oyuncu sayıları takip eder. Temel amaç çekilmiş olan rakamın kartta yer almasıdır.
  • Bir oyuncu 15 rakamı da yakalarsa bunun sonrasında oyunun galibi olur.

Gorabet tombala oyun kriterleri görüldüğü üzere son derece kolay olmasıyla dikkat çeker.

Gorabet Canlı Tombala Çekilişi

Gorabet tombala çekilişi resmi siteden yapılır. Erişimin sağlanması basittir ve ana oyun menüsünde bulunan canlı tombala yazan yere tek bir kere tıklanması yeterli olacaktır. Bunun sonrasında sizi farklı birçok oyun karşılar. Gorabet tombala konusunda tek bir opsiyon sunmaz.

Hangisinde online olmak isterseniz bunun üstüne bir kere tıklanması yeterli olacaktır. Bağlantı çok hızlı bir biçimde sağlanır. Bayan bir krupiye, özel tasarlanmış olan stüdyo üzerinden çekilişi başlatır. 90 tane rakam beyaz toplar üzerinden ifade edilmiştir. Bunların tümü şeffaf bir alanda yer alır.

Bu alanda havalandırma yardımıyla toplar her zaman karışır ve hareket halindedir. Böylelikle kafalarda şüphe oluşturabilecek bir duruma da izin verilmez. Her çekilen sayı sonrasında bu rakam ekrandan gösterilir. Kartınızda olması halinde ise sistem otomatik şekilde üstünü kapatır. Böylelikle gerçek bir tombala deneyimini Gorabet sitesinin bu özel bölümü sayesinde yaşayabilirsiniz.

Gorabet Canlı Tombala Oyunları

Gorabet live tombala oyunları sadece tek bir opsiyona sahip olmamasıyla dikkat çeker. Bunlardan birisi oto hızlı tombaladır. Canlı olmasına rağmen bayan krupiye yoktur. Bilgisayar sistemi devreye girmiştir. Diğeri ise canlı tombala olarak ifade edilir. Katılım limitleri minimum 3 maksimum ise 300 TL’dir. Son olarak VIP üyeler için 5 TL alt ve 500 TL üst limitli bir diğer seçeneğin de bulunmuş olduğunu hemen ifade edelim. Ayrıca burada Tombala slot oyunu da vardır.

Gorabet Canlı Tombala Kazanma Taktikleri

Gorabet live tombala kazanma taktikleri birçok kişi tarafından merak edilir. Şans faktörünün her zaman öne çıkmasından dolayı başarılı olmak tamamen bu kavram ile alakalıdır. Ancak bunu yukarı çekmek mümkündür. O da, daha çok tombala kartının resmi siteden alınmasıyla sağlanır.

S.S.S

Gorabet tombala nedir?

Gorabet tombala; satın alınmış olan kartın üzerindeki tüm sayıların çekiliş sonrasında yakalanması demektir.

Gorabet tombala oyunlarının farklı versiyonları var mı?

Gorabet tombala bölümünde; VIP, canlı tombala, hızlı tombala adı ile dikkat çeken farklı oyun versiyonlarının bulunmuş olduğunu görmekteyiz.

Bir önceki içeriğimiz olan « » başlıklı içeriğimize hemen göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*